Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Chełm > 21-latek zginął w BMW

Utworzony przez Gość, 10 listopada 2008 r. o 22:46
zen jak nigdy nikomu zle nie zyczylam to Ciebie moglby szlag tafric... albo lepiej nie, moze kogos z osob na ktorych Ci zalezy, kogos kogo nosisz w sercu... jestem ciekawa czy cos zrozumiesz? czy jestes tak pusty,prosty i zarazem zalosny ze bedziesz zyl dalej jak by nic sie nie stalo??
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zen napisał:
Nie muszą czytać.....nikt ich nie zmusza do tego.... Po to jest funkcja komentarzy, żeby z niej korzystać.
Ty Skretyniały idioto Czy Ty wiesz co to znaczy utrata bliskiej osoby ?ja też nikomu nie życzyłam nigdy tego ale Tobie Tak wtedy poczujesz co to znaczy i jak to boli... wielki polonista i Ten co mówi o Kulturze człowieku Ty się zastanów co Ty mówisz bo sumienia też nie masz Żal mi takich ludzi jak Ty pustych bez mózgów Którzy nie zastanawiają sie w ogóle nad tym co mówią taki jesteś mądry to przedstaw sie a nie ... naprawdę żal mi ciebie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Widzę, że kolejna osoba nie może dac sobie rady bez nerwów i przezwisk....No proszę...wszyscy jesteście siebie warci... aha....co do przedstawiania się, to jestem Kubuś Puchatek :] .... A ty lala ? Bo też się nie przedstawiłaś!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
co to za społeczeństwo ??!! niektórzy juz w ogóle sumienia nie maja, nie tyle nawet sumienia co troche apatii by się przydało!! ZGINĄŁ CZŁOWIEK!! a niektórzy zajmują się m. in. ortografią jakby w tym momencie miała ona jakieś znaczenie... Żal mi takich osób, dla których tragedia rodziny jest okazja do przedstawienia swojego stereotypowego myślenia i oceniania innych nawet jeśli się ich nie zna/ znało. "lysy w dresach" czy to jest w tym momencie najważniejsze? to czy chłopak miał włosy po pas, czy chodził w dresach jest chyba mało istotne, zginął zostawiając na tym świecie zrozpaczoną rodzinę, ale niektórzy mają to daleko... ehhh, kazdy wie po co jest funkcja "dodaj komentarz" i nikt nie zabrania korzystania z niej, ale jeśli decydujesz się na taki krok, mógłbyś zachować odrobine taktu, skoro jesteś tak wybitnie wykształcony itp. tego cie nie nauczyli? szkoda... bo rodzinie z pewnością miło nie jest czytając twoje słowa... a co do tego, jak reagują znajomi Damiana, nie dziwie się im. bo chyba każdy ma prawo na odrobine szacunku szczególnie po śmierci. Nawet we mnie (choć go dobrze nie znałam) gotuje się kiedy widzę tak "puste" słowa... Traktujesz dodawanie tych komentarzy jako wyładowanie się za swoje niepowodzenia w życiu? Żal mi ciebie. znajdz sobie inny sposób, bo swoimi słowami ranisz tylko bliskich zmarłych. Nie licze na zrozumienie przez ciebie tej kwestii, ale opinie swoją wyrazić podobnie jak ty mam prawo, tylko że jest miedzy nami mała różnica, nie przyszłam tu nikogo oczerniać, ani z kimś "walczyć" na błędy ortograficzne. jestem tu po to, zeby jeśli wejdzie tu ktoś z rodziny, bliskich mogł się troche pokrzepić i zobaczyć, że nie kazdy jest taki bez serca....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zen napisał:
Widzę, że kolejna osoba nie może dac sobie rady bez nerwów i przezwisk....No proszę...wszyscy jesteście siebie warci... aha....co do przedstawiania się, to jestem Kubuś Puchatek :] .... A ty lala ? Bo też się nie przedstawiłaś!
wiesz co?? nie będę z Tobą dyskutowała bo nie jesteś na moim poziomie i do tego Ci dużo brakuje jesteś żałosny i tyle co ci powiem naprawę żal Mi Ciebie... i życzę Ci tego abyś kiedyś był w takiej sytuacji poczujesz jak to boli i jak to jest....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
lala napisał:
wiesz co?? nie będę z Tobą dyskutowała bo nie jesteś na moim poziomie
no jasne że nie jesteś.....jesteś ciuuuuut niżej :] a co do poprzedniego posta, to BRAVO - nareszcie komentarz na poziomie....o to chodzi....bez błędów i nawet kulturalnie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wchodzę tu Sobie i tak czytam te komentarze naprawdę ludzie wy nie macie sumienia ani serca... Znałam Obydwu Chłopaków i bardzo dobrze jedne z rodzin wiec nie wiecie co oni przeżywają a wy robicie sensacje ZGINEŁO DWIE OSOBY -DWOJE LUDZI a Wy tu się pżekomarzcię o Ortografie? o to jaki Był Damian? jak wyglądał? i w co się ubierał ? nie to jest teraz najważniejsze Trochę szacunku dla tych których nie ma naprawdę zastanówcie się co piszecie ... Ja jako Ich koleżanka też bardzo to przeżyłam:''( Rodzinie Bliskim i Reszcie Znajomych SERDECZNIE W WSPÓŁCZUJE [*] POKÓJ ICH DUSZY [*]
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zen napisał:
no jasne że nie jesteś.....jesteś ciuuuuut niżej :] a co do poprzedniego posta, to BRAVO - nareszcie komentarz na poziomie....o to chodzi....bez błędów i nawet kulturalnie
no właśnie tu chodzi że do mojego poziomu to ci daleko brakuje naprawdę i to Ty jesteś bardzo nisko bo właśnie jeżeli jesteś taki inteligentny i na tym poziomie to takich Komentarzy nie powinno tu być od Ciebie jak już ktoś wspomniał pokrzywdzony jesteś aż tak przez życiowy los że Próbujesz Tu pokazać jaki Ty jesteś Ą Ę a tak naprawdę nic nie wiesz naprawdę żałosne to jest jak Byś naprawdę Był inteligentny to byś poszukał sobie innego zajęcia a nie komentowania czyjejś tragedii
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co to za społeczeństwo ??!! niektórzy już w ogóle sumienia nie maja, nie tyle nawet sumienia co trochę apatii by się przydało!! ZGINĄŁ CZŁOWIEK!! a niektórzy zajmują się m. in. ortografią jakby w tym momencie miała ona jakieś znaczenie... Żal mi takich osób, dla których tragedia rodziny jest okazja do przedstawienia swojego stereotypowego myślenia i oceniania innych nawet jeśli się ich nie zna/ znało. "lysy w dresach" czy to jest w tym momencie najważniejsze? to czy chłopak miał włosy po pas, czy chodził w dresach jest chyba mało istotne, zginął zostawiając na tym świecie zrozpaczoną rodzinę, ale niektórzy mają to daleko... ehhh, każdy wie po co jest funkcja "dodaj komentarz" i nikt nie zabrania korzystania z niej, ale jeśli decydujesz się na taki krok, mógłbyś zachować odrobinę taktu, skoro jesteś tak wybitnie wykształcony itp. tego cie nie nauczyli? szkoda... bo rodzinie z pewnością miło nie jest czytając twoje słowa... a co do tego, jak reagują znajomi Damiana, nie dziwie się im. bo chyba każdy ma prawo na odrobinę szacunku szczególnie po śmierci. Nawet we mnie gotuje się kiedy widzę tak "puste" słowa... Traktujesz dodawanie tych komentarzy jako wyładowanie się za swoje niepowodzenia w życiu? Żal mi ciebie. znajdz sobie inny sposób, bo swoimi słowami ranisz tylko bliskich zmarłych. Nie licze na zrozumienie przez ciebie tej kwestii, ale opinie swoją wyrazić podobnie jak ty mam prawo, tylko że jest miedzy nami mała różnica, nie przyszłam tu nikogo oczerniać, ani z kimś "walczyć" na błędy ortograficzne. jestem tu po to, żeby jeśli wejdzie tu ktoś z rodziny, bliskich mógł się trochę pokrzepić i zobaczyć, że nie każdy jest taki bez serca....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ludzie zastanówcie sie co Wy piszecie na tym forum.... nie macie w sobie żadnego współczucia ani wyrazu szacunku dla ich bliskich przyjaciół i znajomych którzy teraz przeżywają śmierć swoich kolegów. Ciekawe czy tak samo byście pisali o waszych znajomych... To byli zwykli normalni chłopcy.. pełni życia, optymizmu. Jakbyście ich znali to na pewno nie pisalibyście tutaj takich głupot! Najpierw poznaj a potem oceniaj! Żal mi was wszystkich którzy piszecie o tej sytuacji nie wiedząc jak było naprawdę.. nie widząc tego zdarzenia ani nie znając Damiana i Denisa...! Zastanówcie sie troche nad swoim zachowaniem w takim tragicznym momencie. Wyrazy współczucia dla rodzin i bliskich zmarłych! [*][*] Pokój Ich Duszom...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zgadzam sie, ktos kto nie mial pojecia kto to byl nie powinien nawet sie wypowiadac na ten temat... tylko ze, mieszkamy w takim malym Chelmie, blisko Ua i takie wiesniactwo i buractwo jest u nas nagminne:/ koniec swiata poprostu... dlatego mysle ze nawet nie warto reagowac na takie komentarze... i nawet tu bmw sie dostalo, ale to tez mnie nie dziwi a co do wypadku... tragedia, ale i samobujstwo :/ Fabryczna 220km/h? bez jaj:/ kurde jak chcieli sobie posmigac to czemu nie mogli gdzies na trasie do Lbn albo do Dorohuska nawet? tylko tu na tej waskiej rozje***ej drodze? szkoda chlopakow....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
szkoda ze z całego tego mojego monologu wywnioskowałes tak hmm, niewiele. bo nie chodziło mi o to żeby pokazac swoja znajomośc ortografii, ale.. nic nie poradze na to, ze niektórzy myślą szablonowo. a tak na marginesie to ból po stracie bliskich odczuwają nie tylko ci co znają zasady poprawnej polszczyzny więc nie widze sensu przyczepiania się do tego, w jaki sposób piszą inni. ja jakoś tak zazwyczaj zwracam uwagę na treść, ale to ja. widzę, ze dla ciebie ważniejszy jest wygląd ponad uczucia. smutne. ps. "jola" --> zabawne
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
co wy tu w ogóle piszecie Trochę szacunku dla tych których nie ma widzę ze wy nie wiecie co piszecie Ja się nie wypowiem na wasz temat bo nie weszłam tu po to aby się kłócić o jakieś głupoty co tak naprawdę nie maja już najmniejszego znaczenia żal mi was wszystkich pff masakra...Znałam obydwu Chłopaków dobrze i wiem jacy byli a wy tak naprawdę mówicie o osobach których nie znacie jeszcze raz wam powiem ze żal mi takich Ludzi jak wy... Wyrazy współczucia dla rodziny wszystkich znajomych i bliskich [*] [*] niech spoczywają w pokoju ;(:([*][*]
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
... napisał:
szkoda ze z całego tego mojego monologu wywnioskowałes tak hmm, niewiele. bo nie chodziło mi o to żeby pokazac swoja znajomośc ortografii, ale.. nic nie poradze na to, ze niektórzy myślą szablonowo. a tak na marginesie to ból po stracie bliskich odczuwają nie tylko ci co znają zasady poprawnej polszczyzny więc nie widze sensu przyczepiania się do tego, w jaki sposób piszą inni. ja jakoś tak zazwyczaj zwracam uwagę na treść, ale to ja. widzę, ze dla ciebie ważniejszy jest wygląd ponad uczucia. smutne. ps. "jola" --> zabawne
dziewczyno to wyszlo nie chcacy to ze wzielam twoj tekst poniewaz chialam skomentowac go a nacisnelam co innego wic wybacz zwracam honor
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zen napisał:
ten gosc co zginał to typowy lysy dresol ....zreszta bmw i 21 lat mowi wszystko za siebie
zen ku*** chyba ren ku*** co to wogule za ksywa ku*** lubelska pewnie jak kon twoja matke w dupsko pocinał to ku*** jenczala i i cwela splodzila zennnnnnnnnnn czopie ttyyyyyyyy je***y lubelskiiiiiiiiiiiiiiiiiii
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
... napisał:
szkoda ze z całego tego mojego monologu wywnioskowałes tak hmm, niewiele. bo nie chodziło mi o to żeby pokazac swoja znajomośc ortografii, ale.. nic nie poradze na to, ze niektórzy myślą szablonowo. a tak na marginesie to ból po stracie bliskich odczuwają nie tylko ci co znają zasady poprawnej polszczyzny więc nie widze sensu przyczepiania się do tego, w jaki sposób piszą inni. ja jakoś tak zazwyczaj zwracam uwagę na treść, ale to ja. widzę, ze dla ciebie ważniejszy jest wygląd ponad uczucia. smutne. ps. "jola" --> zabawne
robisz aferę bo dziewczyna przez pomyłkę nacisneła nie to co trzeba też widzę piszesz takie słowa a potem kłócisz się o kawałek tekstu nie rozumiem cie .... a co do reszty co się tu wypowiada szukacie sensacji gdzie zgineło dwoje ldzi to tragedia anie troche współczucia dla tech rodzin widzę też ze jola,michał z kredowej.jolcia z kredowej,i ktos anonimowy znało chłopaków serdecznie współczuje wam i rodzinom nie przejmujcie się tymi komentarzami takie jest Społeczeństwo u nas ale na szczęście są osoby które potrafią okazać współczucie Trzymajcie Się
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przeczytam wszystki komentarze i powiem wam szczerze ze az mi sie cos robilo jak to czytam:/Popieram ludzi ktorzy twierdza ze niektore komentarz sa zbędne i załosne.Brak mi słow do takich ludzi jak np."zen" czy "lublinianin".I jestem tak zdenerwowana na tych ludzi,ze jakbym ich osobiscie spotkała to by dostali ode mnie w morde i zrownałabym ich z ziemią.Moze pomyslicice ze nie mam serca ale zycze tym ludziom zebys spotkala ich podobna a nawet gorsza tragedia!!!Ty "zen" piszesz o kulturze?U ciebie jest wielki,ogromny,najwiekszy brak kultury.Nie spotkałam człowieka bardziej żałosnego jak ty.Po twoich komentarzach moge wywnioskowac ze jestes NIEWYCHOWANY!!!!!Wogole jak mozesz pisac o tych ludziach jak ich nie znales.Nie znalam Damiana i nie wiem jaki był ale Denis bł normalnym chłopakiem i napewno fajnieszym od ciebie.Powiem Ci szzczerze ze to ty powinienes byc na ich miejscu.Bo tacy ludzie jak ty nie powinni sie nawet rodzic.Pomyśl ile ten człowiek dobrego wniósł w zycie innych jak żył.o Damianie nie bede nic pisala bo go ni znałam więc nawet nie moge o nim cokolwiek napisac.Ale Denis to byl normalny chlopak jak inni nic zlego nie zrobil nikomu.A ty pisząc takie głupoty rbisz bardzo wiele jego rodzinie, dziewczynie, znajomym.Chciałabym zebys sie poczuł przez chwile tak jak oni.Dzięki Bogu PAwel przeżył.Jak masz cos do powiedzenia jeszcze na ich temat to przyjedz na kredowa i powiedz to jego rodzinie znajomym rosto w oczy.Ale zapewne jestes takim tchórzem ze nie odwazysz sie na taki krok, bo zapewne cwany jestes tylko przed swoim komputerem albo laptopem.I mam pytanie czy jak ktos jest łysy albo chodzi w dresach to znaczy ze jest z patologicznej rodziny, kryminalista,czy jakims bandytą?Wolalabym chodzic w dresie i byc lysa i nawet pochodzic z patologicznej rodziny niz byc takim człowiekiem jak ty.Bo tacy ludzie jak ty dla wielu sa przegrani!!!Wcale sie nie dziwie ich znajomym ze cie wyzywaja.Mi tez na jęzk ciśnie sie wiele "epitetów" na twoj temat, ale daruje sobie.Wiesz co Ci napisze na koniec ze masz wielki kompleks.Wnioskuje to po twojej wypowiedzi.Znize sie teraz do twojego poziomu bo pisze o Tobie chociaz wogole cie nie znam ale nie wytrzymam juz.Tak jak wspomniałam masz wielki kompleks, i powiem Ci zastanów sie nad swoim życiem bo jęzeli dalej tak bedziesz myslał(o ile wogole mozna nazwc to mysleniem!!)TO daleko nie zajdziesz i w zyciu bedziesz bardzo samotny tak jak zapewne jest teraz.I wydaje mi sie ze to ty jestes z patologicznej rodziny, bo wystraczajaco dobrze Cię nie wychowali w porownaniu do Denisa i Pawla i zapewne Damiana.Jestes dla mnie zerem nawet mniej niz zerem.Nie wiem jak Cię nazwac bo narawde brakuje słów dla takich ludzi.Kondolencje dla rodziny znajomych i Elwirki.3maj sie.POKOJ ICH DUSZOM.A i pozdrowienia dla Pawła 3maj sie bedzie dobrze.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
... napisał:
szkoda ze z całego tego mojego monologu wywnioskowałes tak hmm, niewiele. bo nie chodziło mi o to żeby pokazac swoja znajomośc ortografii, ale.. nic nie poradze na to, ze niektórzy myślą szablonowo. a tak na marginesie to ból po stracie bliskich odczuwają nie tylko ci co znają zasady poprawnej polszczyzny więc nie widze sensu przyczepiania się do tego, w jaki sposób piszą inni. ja jakoś tak zazwyczaj zwracam uwagę na treść, ale to ja. widzę, ze dla ciebie ważniejszy jest wygląd ponad uczucia. smutne. ps. "jola" --> zabawne
robisz aferę bo dziewczyna przez pomyłkę nacisneła nie to co trzeba też widzę piszesz takie słowa a potem kłócisz się o kawałek tekstu nie rozumiem cie .... a co do reszty co się tu wypowiada szukacie sensacji gdzie zgineło dwoje ldzi to tragedia anie troche współczucia dla tech rodzin widzę też ze jola,michał z kredowej.jolcia z kredowej,i ktos anonimowy znało chłopaków serdecznie współczuje wam i rodzinom nie przejmujcie się tymi komentarzami takie jest Społeczeństwo u nas ale na szczęście są osoby które potrafią okazać współczucie Trzymajcie Się
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Do Zen!! Ty jesteś jakimś odmieńcem... Co Ty w ogóle tu piszesz !! Polonista sie znalazł wielki że wszystkich pouczasz ...;/ Oni maja kolegów 100.000 razy lepszych od Twoich o ile w ogóle jakiś masz bo z takim kimś jak Ty to nawet nie warto sie zadawać! Twój poziom inteligencji i Twoich wypowiedzi na ten temat nie sięga nawet zera.Najlepiej będzie jak już nic nie napiszesz na tym forum. Współczucie dla rodzin i znajomych[*] [*]
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
afery żadnej nie ma dziewczyna powiedziała ze przez przypadek i jest luz, wiec nie rozumiem. a co do tego ze niby pisze takie rzeczy to chyba każdy moze się podpisać jako :"..." i nie koniecznie musi byc to za każdym razem ta sama osoba.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...